16
Kooperatifçilik Nedir?

Kooperatifçiliğin temelinde ortaklaşa çalışma ve birlikte iş yapma düşüncesi bulunur. Latince kökenli bir sözcük olan kooperatif, “iş birliği yapmak” anlamına gelmektedir. Tüm insanlar doğumdan itibaren ihtiyaçlarının karşılanması için uğraş verirler. Çünkü genelde insanlar ihtiyaçlarının karşılanması oranında huzurlu ve mutlu olmaktadırlar.

Kooperatifçilik Nedir?

Kooperatifçiliğin temelinde ortaklaşa çalışma ve birlikte iş yapma düşüncesi bulunur. Latince kökenli bir sözcük olan kooperatif, “iş birliği yapmak” anlamına gelmektedir.

Tüm insanlar doğumdan itibaren ihtiyaçlarının karşılanması için uğraş verirler. Çünkü genelde insanlar ihtiyaçlarının karşılanması oranında huzurlu ve mutlu olmaktadırlar.

19
Posibillities

StructurePress guide you through the process of selecting and installing the green features in your building or home to benefit the environment that will fit into your current practice. While the cost of greener structure is a little higher than your normal budget, about 5-10%. By using the correct green building contractor, you can expect an efficient home that is durable, healthier to live in and needs less.

CATALOGUE-BROCHURE.PDF
100_HOUSES.pdf